صفحه نخستمحصولاتپرداختاخبارنمايندگانقوانيننظرسنجيدرباره ماارتباط با ماهمكارياعضاجستجوموسسه شتاب ارتباطات سامان پيشرو در طرحهاي نوين ارتباطي

آگهي هاي شتاب كارآفرينان ارتباطات شتاب ارتباطات سارمت ياب خبرخط پاساژ غذاياب رند همسان پول يادبود

 

"قوانين"

 

1- كليات ساختار نرم افزار فوق و زير سامانه ها تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران ميباشد.
2- تماميت موضوع و مطالب در شوراي عالي انفورماتيك كشور ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت و تمامي اطلاعات، لوگوها، عکس‌ها و همچنين طراحي خاص سامانه هاي موجود متعلق به "موسسه شتاب ارتباطات سامان" بوده و استفاده از موضوعات سامانه ، مشابه سازي و كپي از آن به هر شكل ممكن خلاف اخلاق شهروندي و از لحاظ شرعي ، عرفي و قانوني خلاف تلقي و پيگرد قانوني خواهد داشت .
3- استفاده از ابزارها ، مطالب و موضوعات صرفا براي مقاصد تجاري ، كسب و كار ، با ذکر منبع مجاز ميباشد.
4- ثبت‌نام و فعاليت عموم در فضاي سامانه ها آزاد است.
5- كاربر موظف به رعايت قوانين سايت بوده كه در غير اينصورت امتياز مربوطه از او سلب و فضاي خاص كاربر مسدود خواهد شد.
6- مسئوليت مطالب و موضوعات هر كاربر به عهده شخص كاربر ميباشد .
7- هدف از ايجاد سايت مربوطه ، اطلاع‌رساني به منظور سهولت در داد و ستد براي کاربران و بازديدکنندگان محترم ميباشد ، لذا مديريت سايت در قبال محتوا، كيفيت، قيمت، نوع و خدمات بعدي كالا و خدمات ارائه شده در آگهي هيچ مسئوليتي نپذيرفته ، و كاربر يا بازديد كننده موظف به كسب اطمينان لازم از صحت ادعاي آگهي و آگهي دهنده ميباشد .
8- در مورد دريافت پيام‌هاي با مضامين غيراخلاقي از بازديدكنندگان سامانه ها به كاربران و جوابگویی اینترنتی، تلفنی و حضوری کلیه مراجعان به آگهی‌ها اين سامانه ها مسئوليتي نداشته و به عهده شخص حقیقی یا حقوقی آگهی دهنده يا پيام دهنده مي باشد.
9- اين سامانه ها نسبت به اطلاعات ارائه شده کاربران هيچ‌گونه مسئوليتي را به عهده نخواهد گرفت و کاربران را مالک اطلاعات ارائه شده مي‌داند.
10- به رغم اينکه مديريت سامانه ها نيز مي‌تواند نظرات را ويرايش، حذف و تاييد کند وظيفه اصلي اين کار برعهده خود عضو است و سامانه ها در حد امکان از ويرايش يا حذف مطالب ارسالي خودداري خواهد کرد، مگر اينکه مطالب داراي کلمات رکيک، محتواي ضد اسلامي و مغاير با قوانين باشد ، بدیهی است که وجه دریافت شده تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
11- انتقال و پست هرگونه مطلبي که به حقوق ديگران تجاوز و هتک حرمت مي‌کند، همچنين درج کلمات تهديدآميز و توهين‌آميز و ناقض حقوق شخصي يا اجتماعي، مطالب مبتذل، و يا حتي مطالب قابل اعتراضي که باعث ترغيب به انجام رفتارهايي شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع است.
12- استفاده از نام کاربري مناسب به منظور ثبت نام در سامانه ها الزامي بوده و در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. نام كاربري را با حروف انگليسي به جاي فارسي ايجاد نماييد پس از عضويت كامل امكان لغو عضويت توسط كاربر وجود نخواهد داشت و فقط با مكاتبه كتبي يا حضوري امكان آن است.
13- هرگونه عودت وجه فقط به حساب بانکي که به نام مشتري باشد امکان‌پذير خواهد بود.
14- از کليه بازديد کنندگان و کاربران محترم درخواست مي‌نماييم که در صورت مشاهده هرگونه اگهي نادرست به آن نمره منفي و به گروه پشتيباني گزارش نمايند.
15- مسئوليت پرداخت آنلاين به عهده بانک مربوطه است. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختي به حساب شما از طريق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
16- لازم به ذکر است که کاربراني که از پرداخت آنلاين استفاده مي‌نمايند در صورت عدم تاييد سفارش آنها به هر دليل، وجه پرداختي آنها با توجه به سيستم بانکي حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد.
17- همه متن‌ها، طرح‌هاي گرافيکي و کدهاي نرم‌افزاري جز اموال اين سامانه ها به حساب مي‌آيند و هرگونه کپي‌برداري، نشر، نمايش، بازسازي و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مديريت سامانه ها ممنوع است و پيگرد قانوني دارد.
18- تمامي تماس‌هاي الكترونيك با سامانه ها به صورت محرمانه نزد مديريت سامانه ها ثبت شود و هرگونه تهديد و اقدام به هك يا آسيب رساندن به سامانه ها و كاربران آن، پيگرد قانوني خواهد داشت و منجربه بسته شدن حساب كاربري خاطيان خواهد شد.
19- تهديد:چنانچه استفاده مستقیم ویا غیر مستقیم مشترك از محصولات و خدمات سامانه ها منجر به اقدام و یا تهدید قانونی مستقیم ویا غیر مستقیم علیه سامانه، شركتهای وابسته و یا شركاء شود، سامانه ها مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس‌دهی به مشترك خود خاتمه دهد.
20- کاربران مي‌توانند با ارسال پيام خصوصي به سامانه، شکايات خود را نسبت به انتشار آگهي‌هاي غير مرتبط و يا مطالب غيرتخصصي به مديران سامانه ها اعلام کنند.
21- در كليه امور رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور لازم است.
22-خسارت و رفع مسئولیت : سامانه ها تعهد می‌نماید تمامی خدمات ذکر شده در سامانه ها را به کاربر ارائه دهد. تمامی خدمات سامانه ها به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در سامانه ها قید شده) شامل آنها نمی‌شود. ضمنا هیچ‌گونه ضمانتی مانند: مطابق نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و ... ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های شفاهی در مورد سرویس‌های ما که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. سامانه ها هیچ‌گونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی‌پردازد. سامانه ها تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
23-با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانت‌ها، قرارها و قول‌های شفاهی(تلفنی، رو در رو و یا هر روش شفاهی دیگر) و یا الکترونیکی (ایمیل، چت، تیکت و انواع روش‌های ارتباط الکترونیکی دیگر) که توسط پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های سامانه ها به کاربر ارائه است به طور کامل باطل و تنها ضمانت‌های کتبی با مهر قانونی و یا موارد صریحا قید شده در سامانه ها معتبر و تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های غیرمکتوب مطلقا باطل است. در این حالت کاربر می‌تواند درخواست ارائه ضمانت کتبی از شرکت نماید و در صورت عدم وجود ضمانت کتبی با مهر و سربرگ قانونی، کاربر اعلام می‌دارد که هیچکدام از موارد شفاهی و یا الکترونیکی دیگر را مستند ندانسته و براساس ان هیچ اقدامی انجام نداده و یا تصمیم اتخاذ نمی‌نماید.
24-سامانه ها تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیرمستقیم که از سرویس‌ها و یا خدمات سامانه ها متوجه فرد يا افرادي شود مسئول نيست، حتی اگر این ادعا براساس قرارداد، نقض گارانتی (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات سامانه ها باشد. اگر چه سامانه ها احتمال چنین خسارتی را گوشزد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنی شود كه در چنین شرایطی مسئولیت سامانه ها محدود به هزینه پرداختی توسط کاربر به سامانه ها مربوطه مي‌شود.
25-کاربر موافقت مي‌كند كه در هر شرایطی سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت. تمامی مشتریان، کاربران و مشترکان سامانه ها موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید خدمات سامانه ها را استفاده نمایند.
26-تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای سامانه ها کاربران، نحوه استفاده آنها از خدمات سامانه ها و اطلاعات و داده‌های استفاده شده توسط کاربران و به طور کل تمامی مواردی که توسط کاربران اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه سامانه ها را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود.
27-در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای سامانه ها و تمامی زیرمجموعه های آن مانند کارمندان ، وب سامانه ها ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و یا اهانت و یا توهین به سامانه ها مانند کارمندان ، وب سامانه ها ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیر مجموعه های آن، سرویس کاربر سریعا، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و سامانه ها فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. سامانه ها تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.
28-در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه سامانه ها و تمامی زیرمجموعه‌های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به سامانه ها به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعا ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و سامانه ها فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. سامانه ها تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.
29-در صورتی که کاربر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت ، یا عدم برآورده شدن نیاز ، عدم آگاهی قبل از خرید ، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید هیچ مبلغی تحت هیچ شرایطی به کاربر بازگردانده نخواهد شد و تنها سرویس کاربر جهت جلوگیری از شارژ مجدد لغو خواهد شد.
30-آگهی‌های غیر مجاز:
--آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .
--در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
--آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.
--استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.
--غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.
-- در مورد درج آگهی استخدام، ارائه موارد ضروری است: عنوان شغلی مورد نیاز/نام کامل شرکت استخدام کننده/آدرس دقیق شرکت/شماره تلفن ثابت به همراه نام شخص پاسخگو
-- هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات - انجمن‌ها - عزاداری ... ) که جنبه تجاری نداشته باشد
-- برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
-- نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat
-- برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل
-- فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )
-- فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
-- آگهی شبکه‌های هرمی - Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
-- هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)
-- فروش مکمل های ورزشی
-- هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
-- فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
-- هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی
-- اجاره، فروش و یا معرفی سامانه ها VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی
-- هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ ( به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز )
-- ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
-- آگهی های مرتبط با گرین کارت
-- خرید و فروش فیش حج تمتع
-- خرید و فروش کلیه
-- درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
-- درج شماره حساب در متن آگهی
-- آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
 

فهرست مصاديق محتوای مجرمانه